Понад 7000 рейсів скасовано по всьому світу через омікрон

Пілоти та бортпровідники змушені піти на самоізоляцію

Близько 7000 рейсів було скасовано з п’ятниці та у різдвяні вихідні по всьому світу. Про це 26 грудня повідомляє служба ВВС. Причиною став сплеск випадків зараження новим штамом коронавірусу «омікрон», який торкнувся і льотного складу авіакомпаній. Багато пілотів, бортпровідників змушені йти на самоізоляцію, оскільки захворіли на ковід або контактували з хворим.

Тільки США кількість скасованих вильотів авіакомпаній наблизилося до 1900, порушивши поїздки десятків тисяч людей на один із найбільш завантажених періодів року.

Зі суттєвими змінами у розкладі польотів зіткнулися Delta AirLines, United Airlines, JetBlue Airways, Lufthansa, Alaska Airlines та багато інших перевізників.

У компанії Delta заявили, що вона «вичерпала всі варіанти та ресурси, включаючи зміну маршруту та заміну літаків та екіпажів». «Ми вибачаємося нашим клієнтам за затримку в їхніх планах святкових поїздок», – йдеться в повідомленні компанії.

«Загальнонаціональний сплеск випадків зараження омікроном цього тижня безпосередньо вплинув на наші льотні екіпажі», – констатують у United Airlines.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі