Аеропорти Німеччини почали замінювати посадкові талони системою розпізнавання осіб пасажирів

Аеропорт Берлін-Бранденбург анонсував нову цифрову послугу біометричного розпізнавання осіб пасажирів, яке замінить посадкові талони та спростить процедуру проходження контролю. Проект запущений у тестовому режимі для клієнтів авіакомпанії Lufthansa, які мають право на пріоритетну посадку на рейси.

Представники аеропорту Берлін-Бранденбург заявили, що використання системи біометричного розпізнавання осіб дозволить мандрівникам проходити певні процедури в аеропорту без потреби пред’являти будь-які документи. Сервіс, що отримав назву BER Traveller, знаходиться на стадії тестування у співпраці з групою авіакомпаній Lufthansa Group, а також творцями технології FastID.

Вже зараз доступ до нової послуги в аеропорту Берлін-Бранденбург отримають клієнти Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, Brussels Airlines та Eurowings, які мають статуси Senator та HON Circle. Раніше вони мали пред’являти посадкові талони, щоб пройти у пріоритетну смугу контролю безпеки. Однак після введення нової системи матимуть швидкий доступ через окрему смугу з використанням системи розпізнавання облич.

Коментуючи нововведення, керуючий директор та головний операційний директор аеропорту Берлін-Бранденбург Томас Хофф Андерсон сказав: «Ми раді, що переконали Lufthansa Group, одного з наших найважливіших клієнтів, у великому потенціалі розпізнавання осіб для інтелектуалізації процесів обслуговування пасажирів у нашому аеропорті. Це хороша база, щоб запропонувати новий продукт «BER Traveller» та пасажирам інших авіакомпаній».

Як пояснює аеропорт Берлін-Бранденбург, на першому етапі послуга забезпечуватиме доступ лише до пріоритетної посадки. Однак надалі за допомогою системи розпізнавання осіб можна буде пройти контроль і на стійках самостійної реєстрації на рейси. “Якщо етап тестування пройде успішно, функція може бути поширена на інші пункти в аеропорту”, – йдеться у заяві Берлін-Брандербург.

Використання нової біометричної послуги є добровільним. Всім бажаючим необхідно зареєструватися в додатку від провайдера FastID, де зберігатимуться їх біометричні дані та особисті дані.

Пасажири, які зареєструвалися в додатку, матимуть можливість вирішувати перед кожною поїздкою, чи хочуть вони скористатися послугою на конкретному рейсі. Тільки після цього дані будуть передані, а після польоту – видалені з FastID, залишаючись лише у додатку клієнта. Це означає, що пасажири матимуть повний контроль над своїми даними у додатку та можуть повністю видалити їх у будь-який час.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі