Відпочинок у Хургаді та Шарм-ель-Шейху став дорожчим: готелі Єгипту підвищили ціни

Офіційні мінімальні ціни, нижче за які готелі Єгипту не мають права продавати номери, будуть підвищені – причому зростання цін становитиме від 25 до 42%. Такою є офіційна директива міністерства з туризму та старожитностей країни. Йдеться про готелі більшості курортів, крім Луксора, Асуана, Таби та Нувейби.

Розпорядження таке:

  • Ціни на готелі 5* зростуть на 25%. Вони становитимуть $50, тобто, нижче цієї ціни продавати номери в готелях буде неможливо.
  • 4* подорожчають ще більше – на 42%. Мінімальна ціна становитиме $40.
  • 3* мінімальна ціна $30
  • 2* $20 /

При цьому готелі категорії 3* та нижче за офіційні мінімальні ціни визначені вперше. Втім, переважно це не той сегмент, який готові купувати українські туристи.

Зазначимо, що ці ціни поки що оголошені лише на папері. Хоча уряд Єгипту і затвердив ці ціни, чинність постанови набуде лише 1 травня 2022 року.

При цьому місцеві туроператори даною політикою спантеличені – за їхніми заявами, ціни мають визначатись динамікою ринку. Крім того, реальні ціни залежать від багатьох факторів – контрактингу, завантаження і навіть цін основних конкурентів – насамперед Туреччини.

Нагадаємо раніше Tourist.com.ua повідомляв, що “Готелі Єгипту були шоковані новими вимогами на Новий рік“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі