Процес пішов: перша з європейських країн спростила вимоги для українських туристів

Напередодні гірськолижного сезону влада Болгарії вирішила трохи пом’якшити правила «коронавірусної безпеки» для іноземних туристів, у тому числі і для українців. Здебільшого цей захід торкнеться проживання.

Згідно з заявою, опублікованою Міністерством туризму республіки (посилання), з 18 грудня туристам буде дозволено заселятися в готелі гірськолижних курортів країни та користуватися гірськолижною інфраструктурою без пред’явлення довідок про коронавірусну безпеку – тобто, свідоцтва про вакцинацію або ПЛР-тест. Однак ці документи туристам, як і раніше, потрібні для в’їзду в країну.

Також читайте: Європа відкриває гірськолижний сезон: оприлюднено інформацію щодо Італії, Австрії, Швейцарії, Франції та Німеччині

Крім того, сертифікат про вакцинацію, довідку про перенесений коронавірус або ПЛР-тест не старше 72 годин туристу буде необхідний, щоб відвідати більшу частину «додаткової» інфраструктури: пред’явлення документів вимагають ресторани, спа-салони, термальні курорти тощо.

Також на курортах офіційно зберігається необхідність дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму. Маски необхідні в аптеках, магазинах, ресторанах та банках, а також у громадському транспорті.

Якщо цієї зими ви збираєтесь на гірськолижний курорт, ця стаття вам буде корисною – “Туристам дані поради як відпочити на гірськолижному курорті і не розоритися“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі