На Гоа почалася зачистка курорту від небажаного елементу: “Мы виявимо всіх негідників”

Поліція популярного в туристів індійського штату Гоа вирішила посилити пильність на курорті, особливо для запобігання переслідуванням внутрішніх та іноземних мандрівників будь-якими торговцями. Про початок масштабної зачистки повідомили місцеві ЗМІ.

Падіння числа хворих на коронавірус у штаті та відкриття міжнародних кордонів позитивно вплинуло на турпотік — пляжі Гоа заполонили відпочиваючі. У зв’язку із цим активізувалися небажані елементи.

На Гоа почалася зачистка курорту від небажаного елементу: "Мы виявимо всіх негідників"

«Поліція Гоа почала ловити негідників та зазивал, які займаються переслідуванням та обманом туристів», — заявив представник правоохоронних органів Шобхіт Саксена місцевим виданням.

За його словами, співробітники чергують на пляжах Гоа, щоб оперативно реагувати на скарги туристів на приставання місцевих крамарів та шахраїв. Також він повідомив, що поліція уважно стежить за іноземцями, які незаконно перебувають на індійському курорті.

«Ми провели перевірку іноземців, щоби дізнатися, хто перебуває тут незаконно. Ми намагаємося виявити їх та вжити заходів проти них. До того ж, спостерігається різке зростання кількості іноземців, які приїжджають під виглядом туристів відповідно до Закону про NDPS (Закон про наркотичні засоби та психотропні речовини)», — додав представник поліції.

Нагадаємо, на початку листопада влада Індії включила Україну до списку країн, звідки туристам зі щепленням дозволено в’їзд без проходження карантину.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі