Гоа змінює туристичний імідж: більше ніяких хіпі і бідняків на острові не буде

Курорт, колись «відкритий» хіпі, прагне радикально поміняти імідж. Гоа потрібні «найбагатші туристи», а з ніщебродами, які «вживають наркотики» і «готують їжу в автобусах» курорт буде боротися. Таку заяву зробив міністр туризму штату Манохар Аджгаонкар.

«Нам не потрібні туристи, які вживають наркотики і псують імідж Гоа. Ми не хочемо, щоб туристи приїжджали в Гоа і готували їжу в автобусі. Ми хочемо найбагатших туристів», – заявив він агентству ANI. Це головна відповідь, яку дав міністр на питання про відродження індустрії туризму після закриття в зв’язку з пандемією COVID-19. Г-н Аджгаонкар також кілька разів повторив, що в уряді штату «повністю проти наркотиків», і колишні «свободи» на курорті повинні піти в минуле.

«Притискають» на курорті і любителів алкоголю. Ще до ковіда, 31 січня 2019 року, Гоа асамблея внесла зміни до законів, що стосуються вживання алкоголю в громадських місцях, включаючи пляжі. Наприклад, штраф за захаращення громадських місць пляшками і битим склом буде становитиме 2000 рупій (близько $ 30). Алкогольні вечірки на пляжах також виявляться незаконними.

Дані заяви робляться напередодні відкриття Гоа – Міністерство внутрішніх справ (МВС) на початку жовтня заявляло, що чартерні рейси в Гоа почнуться з 15 жовтня – до речі, українські рейси також дозволені. А з 15 листопада туристам дозволять в’їжджати і на регулярних рейсах.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі