Туристи з України та Німеччини знайшли альтернативу “російським” Хургаді та Шарм-ель-Шейх

Розклад польотів туристів до міжнародного аеропорту Марса Алам показує зростання, причому з наступного тижня рейси виконуватимуться здебільшого з Німеччини та України, в середньому по 18 рейсів з кожної країни.

EasyJet відновить польоти в аеропорт Марса Алам із щотижневим рейсом з Берліна, починаючи з 6 листопада, сказав експерт з туризму Абуль Хаггаг аль-Емарі.

В даний час заповнення готелів Марса-Алама туристами значно збільшилася з початком зимового сезону.

Аеропорт Марса-Алам отримав сертифікат акредитації для безпечних подорожей Міжнародної ради аеропортів у першому кварталі 2021 року, заявили навігаційні джерела в аеропорту. Міністерська комісія з міністерств охорони здоров’я та авіації перевірила всі заходи, вжиті владою у міжнародному аеропорту Марса-Алам у зв’язку зі збільшенням потоку туристів.

За останні кілька років Єгипет значно покращив свою систему ефективності: перевірка пасажирів та багажу значно покращила інфраструктуру аеропорту.

Нагадаемо, що зимовому сезоні в готелях Хургади та Шарм-ель-Шейха «відбулося значне покращення заповнюваності готелів», що насамперед забезпечило повернення російського та британського турринку, подробиці тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі