У водах Хургади ціанідом масово отруєна риба: туристи під загрозою

Прибережна зона єгипетського курорту Хургада виявилася завалена мертвою рибою. Фахівці з асоціації зі збереження навколишнього середовища з’ясували, що масова загибель риб викликана однією з найбільш смертоносних отрут у світі – ціанідом. Крім того, експерти попередили, що отруєна вода може становити загрозу для туристів і дайверів, що купаються.

Як зазначили місцеві ЗМІ з посиланням на заяву Махмуда Ханафі, багато загиблих морських істот було виявлено в районі островів Великий та Малий Магавіш та Фанадір, де охоче пірнають дайвери. Крім того, фахівці заявили, що внаслідок отруєння ціанідом загинули коралові рифи.

За наслідками розслідування, з’ясувалося, що отруйну речовину могли використовувати рибалки. Як зазначили експерти, ціанід використовують єгипетські старателі для отримання золота та срібла з руд, тому зачіпки слід шукати в районах видобутку золота на півдні країни.

За словами Ханафі, використання цього забороненого та кримінального методу риболовлі з використанням отрути має згубні наслідки, т.к. він дуже шкідливий вплив на навколишнє середовище, оскільки знищує все на своєму шляху. У зоні ризику опинилися морські тварини, корали та численні туристи та дайвери. Токсична речовина шкідливо впливає на здоров’я людини і є причиною серйозних захворювань. Небезпечні дії рибалок не лише поставили під загрозу життю туристів і місцевого населення, а й завдали шкоди репутації Єгипту як курорту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі