Туризм Єгипту перестав приймати готівку

«Цифрову трансформацію» переживає туризм Єгипту — це призводить до того, що багато визначних пам’яток перестало приймати готівку. Серед них — піраміди Гізи, Єгипетський музей у Тахрірі, Цитадель Салах ад-Дін, Нубійський музей та Незакінчений обеліск в Асуані тепер вимагають оплати банківськими картками для придбання квитків. Таку заяву Міністерства туризму та старожитностей та Міністерства юстиції транслюють місцеві ЗМІ.

Цей крок є частиною «комплексної стратегії цифрової трансформації» міністерства і слідує за чотирма місяцями застосування цієї системи в храмах в Асуані. Згідно з заявою, наразі всі туристичні об’єкти в Асуані приймають платежі лише банківськими картками.

За словами генерального секретаря Вищої ради у справах старожитностей Мостафи Вазірі, система поступово впроваджуватиметься і в інших туристичних об’єктах Єгипту. Вже наступного тижня готівку перестане приймати і «наступна група об’єктів».

Туристам уточнили, що квитки можна придбати через сайт Egy Monuments. Також вони продаються в семи спеціалізованих офісах продажу банківських карток або карток Meeza.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі