Туреччина з’єднала Європу та Азію найдовшим підвісним мостом у світі

У Туреччині через протоку Дарданелли побудували новий міст між Європою та Азією — цей підвісний міст має найдовший у світі центральний проліт 2 023 м. Загальна довжина мосту становить 4 608 м, а висота веж, що підтримують центральний проліт, перевищує 300 м.

Як розповів Ебру Оздемір, глава компанії Limak Holding, яка збудувала міст, конструкція називатиметься «Чанаккале 1915», вона вже готова до відкриття. Проте точна дата введення моста в експлуатацію поки що не називається. Будівництво сповільнилося і його вартість зросла через збоїв у логістичних ланцюжках, викликаних пандемією.

Очікується, що міст стане новим символом Туреччини. У його назві закладено пам’ятну для країни дату: у 1915 під час Першої світової війни у ​​битві при Галліполі (Чанаккалі) турецька армія не дозволила Британії та Франції взяти контроль над Дарданелами.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі