Зимовий курорт Туреччини оголосив про неймовірні плани

Не менше 25-30 тисяч лише іноземних туристів планує прийняти за зимовий сезон турецький гірськолижний курорт Ерджієс. Про це заявив голова ради директорів Erciyes Inc. Мурат Джахіт Джинг. В основному, за його словами, туристів мають постачати Польща, Росія та Україна. Також у планах та інші напрямки.

Такі прогнози пан Джінгі озвучив після прибуття першого чартеру. Літак прилетів із Польщі. На ньому на курорт прибули 165 польських туристів.

«Цього року ми запланували прийняти у середньому 25-30 тисяч іноземних туристів у зимовий сезон. Поточний розклад польотів дозволяє зробити такий прогноз. Туристи прибудуть прямими рейсами з Польщі, Росії та України. Але ми також вітаємо іноземців з Близького Сходу, Далекого Сходу та Латинської Америки, які приїжджають з усього світу, особливо до Каппадокії», – заявив глава курорту.

Також він зазначив, що крім прямих рейсів, туристи – у тому числі іноземні – прибувають кататися на лижах, користуючись регулярними рейсами до Стамбула та Анкари. “Ерджієс стане брендом, про який заговорять усі”, – упевнений пан Джингі.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристам назвали 5 найкращих продуктів для полегшення зміни часових поясів та 2, які краще не вживати».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі