Туреччина повідомила приголомшливі дані про свої зимові курорти

Про ажіотажний попит з боку туристів – у тому числі й українських – на свої гірськолижні курорти заявила Туреччина. Турецькі ЗМІ наводять як приклад гірськолижний курорт Ерджієс, що знаходиться на найвищій горі в Центральній Анатолії.

Як заявив голова правління курорту Мурат Джахид Джінгі, цього року на курорт спостерігається високий попит і 70% номерів уже заброньовано – на тлі пандемії це можна назвати приголомшливим успіхом. «Є дуже добрий попит як у країні, так і за кордоном. Ми можемо сказати, що 70% місць вже зарезервовані. І залишки продовжують швидко розпродуватись», – заявив він.

Глава курорту також додав, що в грудні, перед початком сезону, буде введено в експлуатацію ще 3 готелі. «Ці 3 готелі збільшать нашу місткість на горі ще на 250 місць. Цього року ми обслуговуватимемо готелі на 2 тисячі місць», – розповів Джінгі. При цьому він додав, що кількість місць розміщення продовжить збільшуватися, оскільки у 2021 році на курорті «ще багато готелів, що знаходяться на стадії будівництва». «Вони також почнуть приймати клієнтів у найближчі роки. Ми вийдемо на 5 тис. спальних місць упродовж 5 років», – запевнив турецький експерт.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі