У Таїланді знайшли безліч дірок у додатках з відстеження туристів: туристи почали втікати з карантину

Помилки та дірки у додатках, покликаних «відслідковувати» туристів, призводять до того, що ті з легкістю втікають з карантину і розносять «омікрон» Таїландом. Так прокоментувала ситуацію з ізраїльським туристом в Таїланді Ангкана Танетвісеткул з Асоціації готелів Пхукет Kata Karon Hotel Association. «Поточні вимоги до туристів включають дуже багато додатків, які не працюють разом – іноді вони навіть не працюють поодинці», – наголосила вона.

Вона нагадала недавній випадок із ізраїльським туристом – який залишив готель у Багнкоку, не чекаючи тесту, спробував пожити в Паттайї, але отримав відмову у заселенні без теста, після чого вирушив на Самуї, де «здався» ізраїльському посольству. Курйоз ситуації в тому, що турист виявився ковідонегативним, хоч і підозрювався в «носійстві» «омікрону».

«Понад 80% прибулих з-за кордону не змогли завантажити програму Mor Chana, головний урядовий інструмент для відстеження контактів. Крім Mor Chana є додаток Thailand Pass, який має синхронізуватися з COSTE, яку готелі повинні використовувати для бронювання гостей та інформації, пов’язаної з гостями. Однак, якщо введено неправильне ім’я або номер паспорта, програми не синхронізуватимуться, а це означає, що турист не зможе завантажити програму Mor Chana», – пояснює представник тайських готельєрів.

Також система COSTE також не може аутентифікувати бронювання готелів, на відміну від системи аутентифікації SHA Plus Booking Authentication System, яка була розроблена готелями Пхукет для запуску програми пісочниці в липні.

«Оскільки варіант омікрон є новою загрозою, державні органи, які відповідають за ці додатки, повинні терміново виправити систему, щоб програми синхронізувалися для посилення заходів безпеки», – заявляє Ангкана Танетвісеткул.

Вона також додає, що хаос з додатками додає проблем персоналу готелів і законослухняним туристам – як правило, їм доводиться допомагати туристам впоратися з проблемами додатків при реєстрації в готелі. «Це уповільнює процес реєстрації, а також надає персонал підвищеному ризику зараження», – запевняють готельєри.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що відбувається з організмом, якщо ми надто багато спимо».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі