Через росіянина затримали виліт літака в Хургаду на 10 годин

Розпочато перевірку прокуратури

У пітерському аеропорту затримався рейс FV 5961 авіакомпанії “Росія” в Хургаду. Російські туристи мали вирушити на єгипетський курорт 2 січня о 06:05, проте з технічних причин виліт довелося ненадовго відкласти.

“Після цього, коли літак уже був готовий до відправлення, один з пасажирів, що знаходиться в терміналі, повідомив правоохоронні органи про своє припущення – про загрозу безпеці пасажирів і цілісність повітряного судна”, – доповіли в прес-службі перевізника.

Відповідно до правил авіаційної безпеки проводився додатковий огляд літака, пасажирів, багажу та ручної поклажі. На стоянці працювали кінологи. Бортове харчування також було знято для повторного огляду.

«Рейс зможе вилетіти лише після проведення цих процедур. Як при затримці, пасажири будуть обслуговуватися згідно з федеральними авіаційними правилами та стандартами авіакомпанії, їм будуть надані напої та гаряче харчування», – додали в авіакомпанії.

У підсумку станом на 16.05 затримка складала вже 10 годин. “На цьому рейсі мій турист. Він каже, що “Росія” замінила літак”, – розповідає турагент із Санкт-Петербурга Марія Шекер.

За повідомленнями ЗМІ, за фактом того, що сталося, розпочато прокурорську перевірку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі