Туристам названо список найбезпечніших авіакомпаній на 2022 рік

Рейтинг найбезпечніших авіаперевізників на 2022 рік представила туристам аналітична компанія AirlineRatings.com, яка займається аналізом безпеки авіакомпаній та рейтингом продуктів. У топ-20, яку представили спеціалісти сервісу, жоден украънський авіаперевізник не увійшов.

Згідно із заявою експертів AirlineRatings, при складанні рейтингу враховуються такі фактори як кількість авіакатастроф та серйозних інцидентів, а також вік літаків кожного перевізника. Крім того, останніми роками в критерії рейтингу внесено також «ковідобезпечні» заходи. Також, як заявив, коментуючи рейтинг, головний редактор AirlineRatings.com Джеффрі Томас, ці авіакомпанії «є визначними в галузі і перебувають в авангарді безпеки, інновацій та запуску нових літаків». Авіакомпанії змагаються у двох «вагових категоріях» – великі перевізники, а також лоукостери.

Примітка: раніше Tourist.com.ua повідомляв, що “Визначено найбезпечніші місця від зараження Covid у літаках

За якими критеріями «випадають» українські авіакомпанії – судити складно, але в списку немає ні «МАУ», ні Sky Up, Utair – якщо говорити про лоукостери. При цьому компанія оцінює 385 авіаперевізників по всьому світу. Втім, багато авіагігантів цього року втратили у рейтингу свої місця. Скажімо, цього року з п’ятірки лідерів вилетіла австралійська Qantas, яка утримувала звання найбезпечнішої авіакомпанії світу фактично з 2014 року. Причина – “невелике збільшення кількості інцидентів у поєднанні з віком флоту”, яке відкинуло її відразу на сьоме місце.

Двадцятка ж лідерів така:

 1. Air New Zealand,
 2. Etihad Airways,
 3. Qatar Airways,
 4. Singapore Airlines,
 5. TAP Air Portugal,
 6. SAS,
 7. Qantas,
 8. Alaska Airlines,
 9. EVA Air,
 10. Virgin Australia/Atlantic,
 11. Cathay Pacific Airways,
 12. Hawaiian Airlines,
 13. American Airlines,
 14. Lufthansa/Swiss Group,
 15. Finnair,
 16. Air France/KLM Group,
 17. British Airways,
 18. Delta Air Lines,
 19. United Airlines
 20. Emirates.

Щодо лоукостерів, тут AirlineRatings визначила десять лідерів. Список виглядає так:

 1. Allegiant Air,
 2. easyJet,
 3. Frontier Airlines,
 4. Jetstar Group,
 5. Jetblue,
 6. Ryanair,
 7. Vietjet Air,
 8. Volaris,
 9. Westjet
 10. Wizz Air.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі