Літак ірландського бюджетного перевізника Ryanair, повний пасажирів, приземлився не в тій країні

Літак ірландського бюджетного перевізника Ryanair, повний пасажирів, приземлився не в тій країні, за 400 кілометрів від правильного пункту призначення.

Рейс Ryanair з Дубліна прямував до Фаро на півдні Португалії, але змушений був поміняти маршрут і повернути убік іспанської Малаги. З’ясувалося, що через страйк диспетчерів повітряного руху в аеропорту Фаро ввели Комендантську годину, і він просто виявився закритий, коли літак з пасажирами готовий був заходити на посадку.

В результаті 157 пасажирів, які перебували на борту, були змушені сісти в автобус і вирушити до Португалії. Це зайняло ще п’ять годин попри якісні європейські автобани. При цьому в автобус помістилися не всі.

Розгнівані мандрівники розкритикували авіакомпанію за те, що літак вилетів, не переконавшись, що не встигає до Фаро до Комендантської години. Прозвучали звинувачення, що перевізник “навіть не мав наміру везти нас у Фаро. Вони повинні були розуміти, що якщо аеропорт закривається о 2 годині ночі, а ми вилетіли незадовго до 1 години за португальським часом, встигнути вчасно ніяк не могли”.

На останньому етапі подорожі довелося брати таксі, яке за нічним тарифом вилилося у додаткові 55 євро.

Ряд пасажирів зауважили, що їм слід летіти до Севільї, а не до Малаги, адже вона знаходиться набагато ближче до Фаро.

Ryanair вибачилася перед постраждалими пасажирами і заявила, що цей рейс був перенаправлений до Малаги через введення Комендантської години в аеропорту Фаро. Причиною став страйк Управління повітряним рухом (УВС) у Франції, який був повністю поза контролем Ryanair і вплинув на всі авіакомпанії, що виконують рейси до Франції та з неї, а також пролітаючих над її територією».

Раніше ми писали: Найкращі сувеніри, які варто привезти з Іспанії та Португалії

Страйк диспетчерів повітряного руху у Франції призвів до того, що минулого тижня авіакомпанії були змушені скасувати сотні рейсів, зокрема Ryanair та EasyJet.

Це не перший випадок, коли люди опинилися не в тій країні, куди летіли.

Пара виявилася за 2 000 км від місця призначення після того, як сіла на рейс Ryanair до Греції замість Іспанії.

Бабусю забрало літаком за 1 100 км від весілля її онука через те, що вона теж сіла не на той літак.

Ще одна пара мала прилетіти до Копенгагена, але натомість приземлилася в Парижі.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі