Стали відомі найжадібніші авіакомпанії

Найжадібніші авіакомпанії, готові здерти з туриста гроші за будь-що — навіть за природне бажання сісти поряд з близькими родичами в літаку — виявили британські дослідники.

Очевидно, що на першому місці в лавах перевізників, які майже гарантовано не дозволять сісти разом безкоштовно, опинилися відомі лоукостери. Більш «пафосні» компанії охоче йдуть туристам назустріч і легко садять їх поруч навіть «за безкоштовно», додали дослідники. Хоча дослідження і проводилося насамперед для британського ринку, тренд цей очевидний для всієї Європи.

Результати дослідження, опублікованого в британській пресі, яке провели експерти із захисту прав споживачів Which, виявили найжадібніші авіакомпанії, не готові посадити туристів разом безкоштовно. Основою дослідження стало опитування понад 8 тис. туристів.

Результат частково передбачуваний — найжадібнішими виявилися лоукостери, точніше авіакомпанії, Wizz і Ryanair. На рейсах останньої лише 66% сиділи разом, не доплативши за місце, а попередня — 61%. У той час як у британського нацперевізника разом посадять 94% пасажирів, що спільно реєструються, а у easyJet — 93%.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі