Турки озвучили вартість проживання для німецьких пенсіонерів, які рятуватимуться від зимових холодів у Туреччині

“Залишатися вдома цієї зими дорожче, ніж відпочивати в Анталії”, – так відрекламував Реджеп Явуз, голова робочої групи з туризму міської ради Анталії, довгострокові туристичні програми відпочинку для німців у Туреччині зимою. Вони розраховані насамперед на німецьких пенсіонерів, «які не можуть сплатити свої рахунки за газ, що подорожчав». У середній вони можуть провести зиму в Анталії лише за 21 євро на день.

Насамперед у своєму виступі Реджеп Явуз нагадав, що ціна на газ у Німеччині зросла на 95%, ціна на бензин на 35%, а ціна на електроенергію на 15%. Також на 20% подорожчали продукти та напої. І це не межа – до зими все це буде ще дорожче. Загалом, за його словами, середній німецькій родині з двома дітьми доведеться заплатити за бензин, газ, електрику та продукти харчування та напої на 3461 євро більше, ніж минулого року. «При цьому в Європі налічується 150 мільйонів пенсіонерів і вони чекають на можливість врятуватися від зростаючих витрат», – заявив Реджеп Явуз.

За його словами, «спекотні країни» вже звернули увагу на цю обставину та запропонували «довгі пакети проживання». Серед них Туреччина, Іспанія, Португалія, Туніс, Єгипет, Таїланд і В’єтнам. «Сильна сторона Анталії – якість продукту та пропоновані ціни. Ми маємо можливість запропонувати вибір готелів від 3 до 5 зірок, варіанти від bed&breakfast до все включено, легку доставку з Європи та привабливі ціни», – додав турецький чиновник. За його словами, Анталія в рамках «довгострокових» програм пропонує 152 готелі, період бронювання до 56 ночівель, програма охоплює період з листопада по лютий та пропонує готелі на будь-який бюджет та смак.

«Як приклад я беру відомий 4-зірковий готель у Кумкеї, курорті поруч із Сіде. З 15 листопада 2022 року по 10 січня 2023 року гість заплатить €1209 з особи за пакетну програму на 56 ночей. У програму входять: авіаквиток Німеччина-Анталія туди і назад, 57 днів обслуговування по «все включено», квиток на поїзд в аеропорт в Німеччині та трансфер з аеропорту Анталії. У результаті щоденні витрати туриста, включаючи їжу, питво, проживання, становлять 21 €. І це набагато привабливіше, ніж сидіти з мінімальним опаленням, загорнувшись у ковдри та чекати, коли зима пройде? Не кажучи вже про сонце та море…» – заявив турецький чиновник. При цьому він додав, що ціни є й нижчими — в 3* така програма обійдеться в 511 євро за 56 днів, а в люксовому 5* готель за 9892 євро.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі