У Туреччині вперше виявили омікрон

У Туреччині виявили перші випадки зараження новим штамом коронавірусу «омікрон». Про це 12 грудня повідомляє видання News Turk із посиланням на заяву міністра охорони здоров’я країни Фахреттіна Коджа.

За його словами, один із випадків зараження був зафіксований у Стамбулі та п’ять інших – у західній провінції Ізміра. Як зазначив чиновник, хворі не потребують госпіталізації. Він додав, що омікрон здається більш “м’яким” порівняно з попередніми штамами.

«Необхідно, щоб наші громадяни продовжували дотримуватися запобіжних заходів і далі», – підкреслив Фахреттін Коджа. Про введення в країні якихось додаткових обмежень поки не йдеться.

Нагадаємо, про новий варіант коронавірусу, який з’явився у Ботсвані та ПАР, 24 листопада повідомила Всесвітня організація охорони здоров’я. У ВООЗ відзначили велику кількість мутацій у штамі і припустили, що він може бути заразнішим за попередні. У зв’язку з цим деякі країни запровадили заборону на перетин кордону для іноземних туристів. Наприклад, Ізраїль, та був Японія. Великобританія, Швейцарія, США, ГОА посилили правила в’їзду та посилили ковидні обмеження. Зазначимо, що новий штам коронавірусу раніше було виявлено ще у низці туристичних країн. Серед них Мальдіви та Таїланд.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі