Професор розкрив секрет, чому люди дуже часто пукають під час польоту в літаку

«Ви не винні в тому, що часто пукаєте в літаку», – заспокоїв туристів Джейкоб Розенберг, клінічний професор Копенгагенського університету. За його словами, це об’єктивні фізичні особливості, пов’язані з різницею тисків. Однак трохи допомогти зменшити метеоризм все-таки можна.

Як розповів ВВС пан професор, сам він якось теж виявив, як живіт роздувся під час далекого перельоту в Нову Зеландію. Далі він спостерігав, як його порожня пляшка з водою розширилася під час польоту, а потім вм’яла, коли вони повернулися на землю, він зрозумів, що те ж саме можна сказати і про його шлунок.

«Тиск в літаку падає, і газ повинен розширюватися і зайняти більший простір. Під час польоту газ, що знаходиться всередині шлунка, потім розширюється на 30 відсотків – і йому потрібно кудись йти», – заявив професор.

Він також зазначив, що є деякі способи зменшити кількість дискомфорту для себе і оточуючих. Зокрема, вживати більше вуглеводів і менше клітковини перед польотом і в літаку. А ось від газованих напоїв, включаючи воду з газом, краще відмовитися.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі