На Іспанському популярному курорті туристи залишились без ресторанів та барів

Криза персоналу може стати «постковідним синдромом» для всіх пляжних курортів Середземномор’я – за турецькими готелями на нього ж поскаржилися ресторани та бари пляжних узбереж Іспанії. На курорті Бенідорм, чиї розважальні заклади були відомі в допандемійні часи не менше пляжів, паби та ресторани змушені закриватися раніше, а деякі взагалі припиняють роботу – оскільки курорт страждає від гострої нестачі офіціантів.

Тільки Бенідорм має близько 4000 вакансій. «Ця робота зазвичай затребувана, тому що офіціант може заробляти 300 євро на місяць лише на чайових. Зарплата офіціанта у Бенідормі становить близько 1200 євро на місяць», – заявляють іспанські ЗМІ. Але цього року щось пішло не так: курорт щосили намагається заповнити робочі місця, але є побоювання, що й улітку близько 2000 вакансій будуть зайняті. Бари та ресторани в Бенідормі вже закриваються рано через цю проблему.

Алекс Фратіні, представник Асоціації барів, ресторанів та кафетеріїв Бенідорма, сказав: “Ми бачимо, що проблема не в грошах”. Він додав, що після пандемії по всій Іспанії є тисячі вакансій у сфері гостинності. Спад попиту викликаний «поганими умовами праці, довгим робочим днем ​​та низькою оплатою».

Мар Валера, представник Провінційної асоціації підприємців готельного бізнесу Аліканте, у свою чергу відзнач, що поки що вирішення проблеми він не бачить. «Рішення полягатиме у скороченні годин та кількості відкритих дверей, іншого шляху немає».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі