Внаслідок зіткнення трьох поїздів в Індії загинуло понад 280 людей, 900 постраждали

В Індії зіткнулися вантажний потяг і пасажирський поїзд, потім у вагони, що зійшли з рейок, врізався ще один потяг з пасажирами. За уточненими даними, загинули 288 людей, постраждали понад 900 людей.

Трагедія сталася вчора, 2 червня, поряд із містом Баласор: 12 вагонів пасажирського поїзда, що прямував з Калькутти до Ченнаї, зійшли з рейок після зіткнення з вантажним складом і впали на протилежний шлях. Через деякий час у них врізався ще один поїзд із пасажирами, і з рейок зійшли ще чотири вагони з людьми.

У рятувальній операції, що триває, беруть участь співробітники Національних сил з ліквідації наслідків стихійних лих, волонтери, військові. Багато пасажирів все ще можуть перебувати під вагонами, що перекинулися.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі