Катер із 33 російськими туристами врізався в бетонні опори на Пхукеті, багато постраждалих

Тридцять постраждалих, з них шість серйозно поранено – такий підсумок НП, що стався з російськими туристами на курортному острові Пхукет. Катер із 33 туристами на борту – як повідомляють тайські ЗМІ, всі вони росіяни – врізався в бетонні опори. Травми зазнали майже всі туристи на борту.

Подробиці такі — катер прогулянок Thanatship Marine 55 повертався з острова Пхі-Пхі на мис Чалонг. Всього за 700 метрів від пірсу катер врізався в бетонну огорожу, що відзначає безпеку каналу, так що бетонний стовп огорожі майже «прорізав» ніс прогулянкового катера.

Підсумок зіткнення — як мінімум шість туристів із серйозними травмами, ще вісім — із травмами середньої тяжкості, зважаючи на те, що передають тайські ЗМІ. Всього на борту знаходилися 33 туристи та 3 особи команди. Постраждалих довелося розвозити щонайменше сім лікарень на Пхукеті.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі