Я думала, ми помремо: американка переїхала до Великобританії і зіткнулася з лівостороннім рухом, праворульними машинами та механічною коробкою передач

Американка, що переїхала з Техасу до Великобританії, була вражена культурними відмінностями, коли почала водити машину дорогами нової для неї країни. Шок був сильним: у якийсь момент вона подумала, що помре через напругу від лівостороннього руху, праворульних машин та механічної коробки передач.

У своєму відео в TikTok вона поділилася враженнями про керування по інший бік Атлантики. «Після переїзду ми швидко купили машину. Я ніколи не забуду, як вперше їхала дорогами з лівостороннім рухом на автомобілі з механічною коробкою передач. Я думала, ми помремо», – розповіла блогер.

За словами американки, раніше, у 2016 році, вона з сім’єю вже переїжджала до Німеччини та мала деякий досвід керування автомобілем «на механіці». Вона розповіла, що у Великій Британії близько 80% автомобілів оснащені механічною коробкою передач, у той час як у США більшість машин «на автоматі». Крім того, у Великобританії, на відміну від США, дороги влаштовані для лівостороннього руху, і, відповідно, сидіння водія знаходиться праворуч. Проте найбільше автора ролика здивували самі дороги та їхнє оточення.

«Що мене вражає, то це те, що на вузьких дорогах з високими живоплотом та кам’яними стінами дозволена швидкість може бути досить високою. Більшість сільських доріг має обмеження 95.5 км/год. Я ніколи не їжджу так швидко», – поскаржилася вона. У своєму відеоролику вона показала, як водить машину у Великій Британії та дивувалася деякими особливостями британських доріг: «Як у 1700-х?», «Знову круговий рух!», — так реагувала американка.

Глядачі, які подивилися її відео і ніколи не їздили британськими дорогами, були вражені. «Я завжди ставила питання про ті вузькі сільські дороги. Вони всі двосмугові? Вони здаються надто вузькими для двох машин», «Ви така смілива», — так прокоментували відео користувачі.

Втім, незважаючи на труднощі, американка наголосила і на позитивних сторонах водіння у Великій Британії. «Люди тут дуже ввічливі. Якщо ви намагаєтеся повернути праворуч, і є пробка, хтось зупиниться, блимне фарами та дозволить вам повернути. Це чудово», – додала вона.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі