Одну з головних туристичних визначних пам’яток Парижа закриють на п’ять років

Центр Помпіду, третя за відвідуваністю пам’ятка Парижа, потребує об’ємної реконструкції, тому в найближчі п’ять років буде закрито на ремонт, пише CNN.

У центрі Помпіду працюють кілька галерей, бібліотека та ресторан. Всі ці об’єкти будуть закриті для відвідування у період з 2025 по 2030 рік для проведення необхідних ремонтних та будівельних робіт з метою забезпечення довговічності будівлі у майбутньому.

Про це ще на початку травня оголосила міністр культури Франції Рима Абдул Малак, сказавши, що вартість робіт становитиме близько 260 мільйонів євро. Метою проекту є модернізація всієї будівлі та видалення азбесту.

Спочатку планувалося закрити центр на реставрацію вже у вересні цього року, але будівельні роботи було вирішено відкласти через літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Парижі 2024 року.

Розташований у самому серці Парижа центр Помпіду, названий на честь колишнього президента Франції Жоржа Помпіду, щорічно приваблює мільйони відвідувачів. У ході реконструкції біля центру з’явиться нова тераса площею 1500 квадратних метрів із видом на західну частину міста. Крім того, в результаті реконструкції центр зможе скоротити рахунки за електроенергію на 60%. “Можливо, ми є однією з найенерговитратніших будівель у Франції, так що це непогана новина”, – сказав Лоран Ле Бон, голова Центру Помпіду.

Але деякими цінностями центру відвідувачі все ж таки зможуть побачити і під час реставраційних робіт. Так, наприклад, 400 000 книг публічної бібліотеки буде тимчасово переміщено до будівлі Le Lumière у паризькому районі Берсі. У Центрі Помпіду також знаходиться Національний музей сучасного мистецтва, картини якого будуть виставлені в інших музеях Парижа та Франції.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі