У Європу пускатимуть за новими правилами: на кордоні туриста зустрічатимуть роботи, обличчя скануватимуть

Починаючи з другої половини 2022 року Європа впускатиме мандрівників та ділових туристів за новими правилами – візовий в’їзд на територію Євросоюзу стане цифровим, цитують нововведення ЄС європейські ЗМІ. Як стверджують експерти-скептики, йдеться про запровадження тотального контролю за біометрією за усіма, хто прибуває.

Уточнюється, що туристів, які в’їжджають до країн ЄС, на паспортному контролі зустрічатимуть роботи, які ідентифікують гостей країни через розпізнавання особи та відбитки пальців, а також займатиметься зіставленням іншої інформації.

Цю систему США вже застосували в ЄС, тепер Євросоюз готовий скористатися цим досвідом та практикуватиме біометричний в’їзд до тих, хто прибуває з-за меж ЄС.

Перед поїздкою на територію союзних країн мандрівнику потрібно заповнити спеціальну форму з оплатою в розмірі 7 євро (близько 200 гривень). Як тільки ця форма буде схвалена, туристам, які приїжджають із третіх країн, буде дозволено подорожувати ЄС.

Очікується, що перехід на цю систему відбудеться у перші 6 місяців 2022 року. З одного боку, за допомогою біометричної ідентифікації влада Європи, ймовірно, хоче підвищити зручність пасажирів, знизити витрати, а з іншого – боротися з тероризмом, поповнити бази даних та встановити тотальне стеження за кожним, хто в’їжджає.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі