Опубліковано список країн, куди туристи можуть поїхати без обмежень

Скасування антиковідних обмежень «крокує планетою»: цього тижня список країн, куди туристи можуть в’їжджати за доковідними правилами без жодних обмежень поповнилися ще двома – і кілька країн на черзі. Скасовуються і внутрішні обмеження, на кшталт масочного режиму.

Детальний список країн, який склав Турист, які скасували обмеження на в’їзд – всі або деякі, а також планують скасування – такий:

Австрія: з 16 травня країна повністю скасувала всі ковідні заборони – туристи можуть в’їжджати без сертифікатів, довідок та тестів.

В’єтнам: всі обмеження та санітарні протоколи на в’їзді для туристів знято, включаючи вимоги тестів та сертифікатів.

Індонезія: поки що скасовано лише обов’язковий ПЛР-тест для вакцинованих мандрівників. Як і раніше, потрібен сертифікат вакцинації і страховка.

Іспанія: тут оптимізм поки що теоретичний. Проте міністр туризму країни Рейес Марото заявила, що незабаром країна допустить туристів із країн, які не входять до ЄС без сертифікатів та іншого, знадобиться лише тест на ковід.

Марокко: тут поки що скасування скромні, проте з 17 травня туристам більше не буде потрібно здавати ПЛР-тест до відправлення – тільки сертифікат вакцинації та заповнення анкети здоров’я до вильоту.

М’янма: досить екзотична для туриста країна Південно-Східної Азії також відновила видачу віз та допуск туристів. Щоправда, бар’єри на місці – туристам знадобиться сертифікат про вакцинацію, ПЛР-тест не старше 72 годин, медична страховка та експрес-тест на антиген після прибуття за свій рахунок.

Щодо послаблень ковідних режимів усередині країн, то вони такі:

  • Греція: з 1 червня по 15 вересня буде скасовано масковий режим у більшості громадських місць, за винятком медустанов та громадського транспорту.
  • Катар: з 21 травня також знімає маски, винятки аналогічні – медустанови та транспорт.
  • Мексика: в курортному штаті Кінтана-Роо, де знаходяться Тулум, Канкун, Плайя-дель-Кармен та Косумель, також скасовано масочний режим. Маски знадобляться лише в аеропорту.

Окремим пунктом у цей перелік можна додати Грузію – тут скасовано прийняту в ковидні часи заборону перетину сухопутного кордону. Для в’їзду в країну, як і раніше, потрібен або сертифікат вакцинації або ПЛР-тест.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі