Туризм отримав тривожний сигнал від ВООЗ: нова епідемія лише починається

Європа – основний центр епідемії коронавірусу, заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс на прес-конференції, що відбулася в Женевському офісі ООН минулої п’ятниці. І тепер регіон зіткнувся з надзвичайно серйозним спалахом інфекції, який тільки-но почав набирати обертів.

Питання про загострення епідеміологічної ситуації останніми тижнями в країнах Східної Європи, зокрема в Україні, Росії та Польщі особливо схвилювало ВООЗ. Зазначивши, що центром епідемії, як і раніше, залишається Європа, Харріс підкреслила, що 65 відсотків випадків Covid-19 у всьому світі припадає саме на Європу. Схоже, що зимово-весняний період у Європі, ковідостатистика може оновити історичні максимуми.

Незважаючи на «омікрон», що «викликає занепокоєння», домінуючим у європейському регіоні поки залишається дельта-штам. «Ми, безперечно, можемо сказати, що Європа є основним джерелом коронавірусу. У нас 65% випадків захворювання відбувається звідти, і тепер Європа перебуває у розпалі дуже серйозного і дуже складного спалаху епідемії. І переважна більшість випадків – це дельта. Ми давно говоримо: посилюйте заходи громадського здоров’я та соціальні заходи, прискорюйте вакцинацію. Тому що всі ці заходи зупинять і Delta і Omicron», – повідомила вона.

Оскільки за останні тижні в Європі ситуація щодо коронавірусу тільки погіршилася, Харріс повторила заклик ВООЗ подвоїти вжиті антиковідні заходи безпеки. Зокрема, йшлося про заборону на масові заходи, обов’язкове носіння масок та приділяння уваги гігієні рук.

За даними сайту Worldometers, де зібрані поточні дані про нові випадки захворювання на ковід у країнах та регіонах, за останні 24 години через коронавірус у Росії 1121 особа загинули, у Польщі за 8 грудня – 591 особа, за 10 грудня – 571, в Україні у ті ж дати померли 450 та 422 особи.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені розповіли: келих вина щовечора – які переваги та ризики для здоров’я».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі