У Хургаді для туристів заборонили «небезпечну та смертоносну» розвагу

«Небезпечну і смертоносну» розвагу в Хургаді поклало край місцеве керівництво. Йдеться про повну заборону екстремального катання на водних мотоциклах цього курорту країни. При цьому невідомо, коли і торкнеться взагалі нове обмеження інших популярних єгипетських напрямів.

Як повідомляє у своєму блозі експатка, яка проживає на єгипетському курорті, ініціативу підготував губернатор провінції Червоне море Амр Ханафі. «Хоча його розробляли з 2010 року, заборона має набути чинності буквально днями. Гідроцикли планують заборонити «в різних містах провінції як запобіжний крок для збереження життя громадян і туристів». оскільки вони «приводять до катастрофічних аварій». Єгипетська сторона вважає їх небезпечними для всіх: і для туристів за кермом, і для людей, які можуть зустрітись у морі», — уточнила авторка.

«Я дав вказівки всім зацікавленим органам швидко активувати рішення та діяти рішуче. Як міра впливу передбачається штраф із конфіскацією цього транспортного засобу, — процитувала чиновника росіянка.

Водночас блогерка наголосила на парадоксальності рішення влади, оскільки на більшості пляжів гідроциклів і до цієї постанови не було — виняток становили гідроцикли, які катають «таблетки» та «банани» — проте керують ними не лихі туристи, а місцеві. Крім того, техніка не фігурувала в гучних смертоносних пригодах, на відміну від акул, які періодично атакують тих, що купаються. “Але взагалі єгиптяни та екстремальні види спорту – не найкраще поєднання”, – зазначила вона.

На що справді потрібно звернути увагу, то це на тривожну статистику аварій на єгипетських дорогах. За даними експатки, тільки за останній місяць сталося 2 великі ДТП. Перше – біля нетуристичного міста Сохаг, що на півдні країни. Там за участю мікроавтобуса та вантажівки загинули 17 людей. Друге — на дорозі Олександрія — Матрух: внаслідок зіткнення з вантажівкою постраждали 44 пасажири туристичного автобуса, а водій помер.

«Хоча за звітами кількість летальних випадків у ході ДТП в Єгипті знижується, вона все ще перебуває на високій позначці (більше 6.000 на рік). Те саме стосується і травматизму на дорогах. Люди набагато більше бояться акул, але статистика невблаганна – шанс стати обідом для героїні фільму «Щелепи» набагато менше, ніж потрапити в банальну аварію», – додала авторка.

На цьому фоні боротьба із нечисленними гідроциклами залишається незрозумілою. Однак, на думку авторки, на популярності відпочинку в Єгипті дане рішення навряд чи позначиться, тому що така розвага і раніше не надто мала попит серед туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі