Через потужну піщану бурю у Єгипті туристів просять перебувати у закритих приміщеннях

По можливості уникати вулиці та перебувати у закритих приміщеннях настійно порадили туристам у Єгипті, особливо на Сінаї, де знаходиться знаменитий курорт Шарм-ель-Шейх. Причина – вітер, що дме з Аравійського півострова, який приніс пилові бурі. Частина користувачів вже поширила у соцмережах кадри, де Єгипет «затягує» пилом.

Як повідомив місцевим ЗМІ доктор Махмуд Шахін, директор Департаменту прогнозування погоди та раннього оповіщення Головного управління метеорології, причина «пильної хмари» – вітри з Аравійського півострова. З північно-східним вітром цей пил переміщається до Єгипту, особливо «дістається» Синаю.

Метеоролог зазначив, що необхідності турбуватися немає, але окремим категоріям громадян краще дотримуватися техніки безпеки і на вулиці не показуватися. Це стосується тих, хто має хронічні захворювання органів дихання, наприклад.

Зазначимо, що поки що у Шарм-ель-Шейху, крім того, тримається досить спекотна погода – +34-36 градусів. У середині тижня температура знизиться, але зовсім трохи – до +30-31. Вода у морі – +25. Одночасно туристів попереджають і про високу сонячну активність.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі