На Шарм-ель-Шейх обрушилася негода

Капризи погоди залишили туристів в Єгипті без морських екскурсій – напередодні ввечері адміністрація портів Червоного моря оголосила про закриття морського порту Шарм-ель-Шейх на Південному Синаї через погану погоду, сильний вітер і дуже неспокійні морські умови. Більше того, на курорті у суботу пішли дощі.

Як заявив глава управління генерал-майор Ах, інженер Мухаммад Аль-Рахім: «Необхідність вжити запобіжних заходів для забезпечення безпеки на входах і виходах з портів, а також наступних дій для забезпечення безпеки. морського судноплавства та запобігання морській діяльності з метою збереження безпеки життя та приватної та громадської власності».

Також читайте: Стали відомі нові способи обману туристів в аеропортах Єгипту

На даний момент у Шарм-ель-Шейху йдуть мінливі дощі, погода прохолодна – не вище +21 градус, сильний північно-західний вітер. Море теж не має в своєму розпорядженні – температура води +22C. Туристів можна втішити лише тим, що далі обіцяють, що погода почне виправлятися – вже до середи повітря прогріється до +26 °C.

У Хургаді з найкращою погодою – зараз на курорті +22C, і, хоча мінлива хмарність, дощу не обіцяють. Завтра день буде прохолоднішим – «всього» +20C. Потім також почне тепліти і зігріється до +25 °C.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Бажаючим схуднути, дана проста рекомендація, яка не вимагає зусиль».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі