Єгипетська громада в Україні виступила з обнадійливою заявою

Глава єгипетської громади в Україні Алі Фарук виступив із заявою, в якій запевнив, що наразі у містах України зберігається стабільність.

Фарук запевнив батьків єгипетських студентів, які навчаються в Україні, що з їхніми дітьми все гаразд, а також членів єгипетської громади в Україні.

Він закликав усіх не турбуватися через чутки про умови життя єгиптян в Україні та задовольнятися новинами, які повідомляють відповідні єгипетські власті.

Фарук додав, що з посольством Єгипту в Києві, а також з міністерствами імміграції та закордонних справ Єгипту здійснюється повна координація та постійний зв’язок, зазначивши, що єгипетська громада дотримується вказівок відповідних органів.

Фарук закликав членів єгипетської громади в Україні, які не зареєстрували своїх даних, швидко завершити процедуру, щоб полегшити спілкування з ними безпосередньо у разі загострення ситуації.

За його словами, ведеться координація з владою України та посольством Єгипту щодо повернення єгипетських студентів нині на батьківщину для завершення навчання в режимі онлайн, щоб вони не зазнали відрахування.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі