Турист в Єгипті залишив чайові прибиральнику номера готелю та поплатився за це

Турист з’їздив до єгипетського Шарм-ель-Шейху і зрозумів, що залишати чайові для прибиральників номерів у п’ятизірковому готелі – дуже погана ідея. Про це він розповів на каналі в “Яндекс.Дзен”.

За словами мандрівника, чайові розслаблюють персонал єгипетських готелів настільки, що їхнє ставлення до відпочиваючих стає «грошово-орієнтованим». «В перший день, коли ми прийшли ввечері в номер, виявили, що прибиральник поміняв постіль, приніс нові рушники і все прибрав. Тоді я вирішив, що треба віддячити працівникові та залишити йому чайові», – написав автор.

Примітка: Раніше Турпром писав, що росіянин розкрив для себе страждає питання Єгипту: чому там покоївками, офіціантами, продавцями, посудомийками працюють тільки чоловіки – подробиці читайте тут.

50 єгипетських фунтів зробили свою справу – обслуговування в номері «піднялося на новий рівень»: прибиральник приніс у номер прасувальну дошку, праску та багато безкоштовної питної води. Туристи оцінили старання, але винагороду не залишили. Із цього моменту почалися проблеми. «На третій день із прибирання він лише поміняв рушники та заправив ліжко. Нічого не прибрав і не приніс води», – заявив турист, але цього не надав особливого значення. Проте на четвертий день відсутність прибирання було складно не помітити – ліжко було заправлено абияк, рушники не поміняні.

Проте поспілкувавшись із сусідами, блогер з’ясував, що у них прибирання було якісне щодня. Виявилося, що вони жодного разу не залишали чайові персоналу.
На п’ятий день мандрівники застали прибирача у номері. Скориставшись нагодою, ламаною англійською мовою єгиптянин вирішив уточнити, чи подобається туристам в прибиранні, «прозоро» натякаючи на чайові. В результаті мандрівники зійшлися на тому, що комфорт їм знадобиться ще й залишили чайові знову. Якісне прибирання відновилося.

«Отже, якщо готові залишати чайові щодня, залишайте. Ну а якщо ні, то краще це зробити наприкінці відпочинку перед від’їздом чи не залишати», – резюмував автор.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дослідження показало неймовірну користь зеленого чаю для здоров’я».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі