Закриття Єгипту: здайте куплені в Єгипет та Туреччину квитки, не чекайте, поки їх закриють

“Громадяни, здавайте квитки!” – майже буквально з таким зверненням звернувся до туристів, які зібралися на Новий рік до Єгипту та Туреччини, екс-головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко. Він заявив, що не варто чекати, поки напрямки закриють.

«У нас зараз 3 грудня, люди купують квитки. Я пропоную тим, хто купив їх до Туреччини та Єгипту, здати. А не чекати, коли зачинять. Люди бачать, що літаки літають і думають, що можна летіти. Нехай бізнес займається бізнесом і летить куди завгодно, прищепившись напередодні. А ось відпочинок дитячий, який буде дуже скоро, потрібно планувати вдома, а не в екзотичних країнах», – заявив Онищенко в інтерв’ю у п’ятницю.

Нагадаємо, що пропозиції закрити Єгипет від російських урядовців уже звучали. Наприклад, про це заявив сенатор Володимир Круглий, який запропонував закрити Єгипет, доки новий штам не буде вивчений.

Нагадаємо раніше Турист повідомляв що Єгипет почав закривати кордони для туристів, подробиці щодо ситуації читайте у матеріалі за посиланням.

Втім, варто додати – поки що умовляння різних представників влади залишаються лише умовляннями і не підкріплені реальними заборонами, тому близько половини туристів ігнорують їх і заявляють, що в будь-якому разі планують їхати на відпочинок, втомившись від ковіда, пов’язаних з ним обмежень і істерії навколо нього.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі