В аеропортах Хургади та Марса-Алама оголошено надзвичайну ситуацію

У провінції Червоне море, де розташовані курорти Хургада і Марса-Алам, оголошено надзвичайну ситуацію, щоб не допустити на курорти штам-мутант коронавірусу, який отримав назву «омікрон». Заходи введені навіть безпосередньо в аеропортах Хургади і Марса-Алам. В аеропорти направлені медичні бригади карантинної та профілактичної медицини, готові підписати медичний огляд усіх пасажирів і піддати їх на негайним тестам ПЛР та медоглядам, щоб запобігти заїзду ймовірних вірусоносіїв до країни. “Ті, хто показує позитивний результат при в’їзді в країну, і туристи, які прибувають через Південну Африку, затримуються в медичній ізоляції на термін не менше тижня карантину”, – заявляють у Єгипті.

Нагадаємо, поки виконуючий обов’язки голови МОЗ Єгипту Халед Абдель-Гаффар заявляють, що наразі «омікрону» в країні немає. Хоча один інфікований бельгієць і завіз вірус до країни перекладним рейсів.

Все це, зазначимо, відбувається на тлі буму туризму в готелях Хургади, якому додало популярності недавнє свято на честь відкриття алеї Сфінксів у Луксорі – багато туристів обрали тур, що передбачає відвідування обох міст, що призвело до повної заповнення готелів. При цьому на в’їзді та виїзді туристів в аеропортах і портах Червоного моря в Хургаді, Сафазі та Марса-Аламі активно працюють карантинні офіси, які оголосили про вжиття суворих запобіжних заходів щодо країн, в яких поширюється новий штам коронавірусу «омікрон», особливо семи африканських країн, а саме Південної Африки, Лесото, Ботсвани, Зімбабве, Мозамбік, Намібія та інші.

У разі виявлення будь-якого позитивного випадку туристу не дозволять сісти на літак, його відправлять або назад, або до лікарні. Від тих, хто успішно пройшов тест, вимагатимуть домашнього карантину протягом семи днів і ще сім днів вестиметься медичне спостереження. Але це стосується поки що лише для названих країн.

Також для тих, хто прибуває без сертифікату про вакцинацію проти коронавірусу або аналізу ПЛР в аеропортах Хургади, Шарм-ель-Шейха, Марса Алам, Таба та Луксор, запроваджується експрес-тест.

При цьому перевіряльникам доведеться працювати до сьомого поту, тому що в той же час міжнародні аеропорти Хургади та Марса Алам на Червоному морі досягли значного збільшення числа міжнародних туристичних рейсів. Тільки за неділю міжнародний аеропорт Марса Алам, розташований на південь від Червоного моря, прийняв 11 міжнародних рейсів, а міжнародний аеропорт Хургади прийняв 105 таких. Здебільшого це рейси із України та Росії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі