Черги з туристів досягли гігантського розміру: росіян тримають у «загоні» по 6 годин

Шість годин черги та ворожий персонал в аеропорту – на такі обставини поскаржилися російські туристи в аеропорту Шарм-ель-Шейха. Кадри з черги та «загону», в якому змушені перебувати туристи, представили «Известия».

«Ми стільки чекали на відкриття рейсів до Єгипту – і ось будь ласка! Черги по три-чотири години», — заявляють туристи.

Фактично, для вильоту туристам доводиться відстояти кілька черг – на вхід, паспортний контроль і особистий огляд. «Ні про яку коронавірусну безпеку ніхто не чув. Причому так зганяють лише росіян. Усі іноземці в тому числі і українці проходять без затримок», – обурюються туристи.

При цьому також вони наголошують на «байдужості або відвертій ворожості», з якою до їхніх скарг ставляться співробітники служби огляду. «Люди по шість годин стоять у черзі. Їм (співробітникам охорони) смішно.

Один упустив дитину маленьку, офіцер Єгипту смикнув за стрічку сильно, що дитина вдарилася головою», — розповіла одна з постраждалих туристок.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі