Єгипет влаштував для туристів нову пам’ятку: нереальні снігові гори

Зимова атмосфера накрила туристів у Єгипті. Йдеться про нову пам’ятку, що набирає популярності як серед туристів, так і серед місцевих – «сніжних» горах. Подробиці про нову розвагу для мандрівників повідомили єгипетські гіди в редакцію “Турпрому”.

Як пояснили експерти, йдеться про гори в Середземноморському місті Порт-Фуад, яке знаходиться в північній частині Суецького каналу. Гори представляють запаси солі, які туристи порівнюють зі снігом та охоче катаються зі схилів, а також із задоволенням фотографуються та викладають у соцмережі з геопозначкою «Єгипет».

Не дивно, що зроблені тут фотографії стали вірусними в інтернеті. Мандрівники вирушають у це унікальне місце, щоб помилуватися незвичайними краєвидами. Дехто навіть намагається кататися на лижах. Єгипетський фотограф Мухаммед Вардані, який знімав місцеві пам’ятки, повідомив гідам, що до соляних гір можна дістатися поромом Суецьким каналом.

Вардані розповів, що його фотографії є ​​частиною проекту з вивчення Єгипту з нового та незвичайного боку. Своїми діями він хоче розповісти туристам про інші пам’ятки та історичні об’єкти, оскільки відпочиваючі, як правило, асоціюють країну лише з пірамідами. За його словами, білі гори схожі на снігові вершини на Північному полюсі. І хоча їм може не вистачати антуражу із низьких температур, вони явно освіжають не менше. Як виявилося, схили ще й корисні: запаси морської солі мають цілющі властивості, а перебування поряд з ними здатне виводити з організму негативну енергію.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі