Єгипет братиме з молодят по 2500 гривень за фотосесію

Єдину ціну на сеанси весільних фотосесій біля археологічних пам’яток Єгипту – таких як Великі Піраміди або Карнакові храми – встановило Міністерство туризму та старожитностей країни. Ціна, схвалена «компетентною владою», склала 1500 єгипетських фунтів на годину, це близько $95 або трохи менше 2500 гривень за поточним курсом.

Рішення набуло чинності з початку листопада. Відповідний указ, який регулює роботу додаткових поїздок для всіх типів туристів, які прибувають через туристичні компанії або індивідуально, видав міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед аль-Анані.

Цією постановою внесено зміни до рішення, прийнятого у 2014 році щодо дозволу на проїзд туристичних груп. Як вважає туристична влада Єгипту, це допоможе «створити жорсткіший і чіткіший механізм для організації цих поїздок для забезпечення прав туристичних компаній та організації туристичної роботи».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі