Туристам у Єгипті створили новий маршрут

У Єгипті відновили внутрішній рейс, що з’єднує курорт Шарм-ель-Шейх та головні екскурсійні міста на Нілі – перлини Нового царства у Верхньому Єгипті. Для цього в середу стартував рейс MS 202 авіакомпанії EgyptAir із Шарм-ель-Шейха до Луксора. Рейс став першим після шестирічної перерви – зупинено його у грудні 2015 року. Спочатку рейс виконувався на запит приватного туристичного сектора, Єгипетської федерації туризму та Єгипетської асоціації туристичних агентів (ETTA).

«Ця лінія була введена в експлуатацію в рамках зусиль єгипетської держави щодо створення інтегрованого туристичного продукту, що поєднує пляжний та розважальний туризм із культурним туризмом. Туристи можуть відвідати більше одного пункту призначення, перебуваючи в Єгипті, збагачуючи таким чином свій туристичний досвід, відвідуючи не лише курорти, а й долину Нілу, за допомогою внутрішніх авіамаршрутів, які пов’язують усі туристичні провінції», – заявляють єгипетські джерела.

Подробиці по першому рейсу, які вони наводять наступні – рейс виконуватиметься один раз на тиждень, у середу, з вильотом о сьомій ранку та поверненням до Шарм-ель-Шейху в середу ж увечері, що дозволить туристам здійснювати як маршрути в один бік, так та одноденні екскурсії. Вартість квитків складає 1800 єгипетських фунтів в обидві сторони (близько $115 за поточним курсом). На борту першого рейсу, що відбувся в середу, перебували 110 туристів та єгиптян.

«Експлуатація цього маршруту польоту була узгоджена під час зустрічі, проведеної кілька днів тому між Халедом Ель-Анані, міністром туризму та старожитностей, та Мохамедом Манаром, міністром цивільної авіації, для обговорення низки питань, які роблять свій внесок у просування туризму в Єгипті», – Додають єгипетські джерела.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі