Це знущання: туристи стоять у 4-х годинних чергах у Шарм-ель-Шейху

Повернення російських туристів на курорти Єгипту – як і очікувалося, відзначили величезними чергами на виліт. Туристи, що вилітали з Шарм-ель-Шейха, коментують цю ситуацію – «це знущання»: туристам доводиться стояти чотири години в черзі тільки на вхід в аеропорт. У результаті багато хто спізнюється на зворотні рейси. Втім, всі зазнають цієї ситуації, тому що подітися нікуди.

Як раніше і прогнозували експерти, оцінюючи роботу нових систем безпеки в аеропортах, ситуація обернулася довгими чергами і плутаниною. Як підтверджує Telegram-канал Life Shot, туристи не можуть пробитися до стійок реєстрації більше чотирьох годин.

Зазначається, що проблема викликана заходами безпеки – багато туристів заявляють, що вони є надмірними. Офіційно огляд передбачає дві рамки металодетекторів, а також особистий огляд за «гендерною ознакою». Від туристів вже надходили скарги, що доглядачі готові залізти до них у спідню білизну і до дитини в памперс.

Ситуація посилюється ще й тим, що співробітників аеропорту, які готові зорієнтувати туристів, не знаходиться. Проте заповзятливі вже знайшлися – у соцмережах стверджують, що з’явилися «комерсанти», які готові провести туристів прискореним маршрутом за $40 за вхід.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі