У популярному курортному місті Європи введено надзвичайний стан через голод

Британський курорт на узбережжі Ла-Манша, відомий з вікторіанських часів – місто Істборн, може стати першим містом у Великій Британії, яке оголосить надзвичайний стан (ПП) і запровадить прожитковий мінімум через голод. І така екстраординарна ситуація виникла у популярному курортному місті, де, здавалося б, гроші на відпочиваючих можна робити буквально з повітря… Цю інформацію опублікував британський Independent.

Місто поставило невеселий рекорд за рекордною кількістю жителів, які звернулися за допомогою до продовольчих банків, щоб вижити. Ще минулого року, пише видання, Eastbourne Foodbank видав 17’440 екстрених продуктових наборів на 100 тисяч людей, що є найвищим показником у Великій Британії. І цього року ситуація навряд чи виправиться, зазначає член міської ради Джош Бабарінде. Він упевнений, що оголошення надзвичайної ситуації допоможе міській раді Істборна ефективно працювати з благодійними організаціями.

Справа навіть у тому, що населення курорту, «побудованого джентльменами для джентльменів» ще в 60-х роках XIX століття, у віці XXI стрімко старіє. І на «місто літніх» обрушуються всі економічні проблеми. Як заявляє глава міста, багато людей похилого віку через рахунки на електроенергію змушені обирати між їжею та оплатою рахунків, у результаті залишаються без «свого єдиного співрозмовника» – телевізора.

«Це рішення має бути «тривожним дзвінком» для уряду Бориса Джонсона. Необхідні термінові заходи з боку влади — вони мають зрозуміти, що ця криза перетворилася на екстрену ситуацію завдяки нашій бездіяльності», — заявляє голова міста.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі