Збої в залізничних та авіаперевезеннях у Великій Британії, прирекли мандрівників на жахливі свята

Пасажири, що прямують до аеропорту Хітроу, не зможуть скористатися метро.

Страйки на залізницях та збої в авіаперевезеннях завдадуть серйозних збитків мільйонам людей, які планують побачити своїх близьких на Різдво у Великій Британії.

CrossCountry, один з основних залізничних операторів Великобританії, попередив пасажирів, що напередодні Різдва використовуватиме «сильно змінений сервіс» через запланований страйк членів профспілки RMT.

Фірма також заявила, що поїзди можуть бути скасовані, коли напередодні Нового року відбудуться нові страйки.

«Ми очікуємо повсюдного порушення роботи наших служб у святковий період через запланований страйк RMT (Національна профспілка залізничників, морських та транспортних робітників).

Напередодні Різдва та Нового року слід очікувати збоїв, тому що ми зможемо працювати тільки в дуже обмежений графік зі скасуванням багатьох наших послуг.

«Ми радимо клієнтам по можливості змінити свої плани та уникати поїздок у п’ятницю 24 грудня чи п’ятницю 31 грудня».

Людям, що прямують в аеропорт Хітроу на заході Лондона і назад, можливо, також доведеться змінити свої плани, якщо метро є їхнім переважним видом транспорту.

Збої в залізничних та авіаперевезеннях у Великій Британії, прирекли мандрівників на жахливі свята

Напередодні Різдва до 30 грудня лінія Пікаділлі, що з’єднує аеропорт із центром Лондона, буде частково припинена, що торкнеться всіх терміналів у Хітроу.

Пасажирам рекомендується користуватися послугами TfL Rail, автобусами або таксі, якщо вони не водять машину. Однак напередодні Різдва TfL планує дострокове закриття.

Труби та автобуси компанії TfL не працюють у Різдво.

RAC, компанія, що спеціалізується на страхуванні автомобілів, повідомила, що очікується, що до 5,3 мільйона водіїв виїдуть на дорогу напередодні Різдва, цей час зазвичай є одним із найбільш завантажених днів на рік для автомобілістів.

«Незважаючи на зростаючу поширеність варіанта Omicron Covid, наше дослідження показує, що переважна більшість водіїв, як і раніше, сповнені рішучості провести Різдво належним чином цього року – на відміну від того, що було 12 місяців тому», – заявив прес-секретар RAC Род Денніс.

Компанія заявила, що тільки в четвер і напередодні Різдва люди здійснять 9,4 мільйона поїздок Великобританією з ночівлею або одноденними поїздками.

За результатами опитування 1400 водіїв, проведеного компанією INRIX спільно з фірмою INRIX, компанія прогнозує, що це Різдво стане найнапруженішим для подорожей за останні п’ять років.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон передав мільйонам людей ранній різдвяний подарунок цього тижня, підтвердивши, що жодних додаткових соціальних обмежень не буде оголошено до вихідних.

Його рішення було прийнято, коли щоденна загальна кількість Covid у Великій Британії досягла 100000 – вперше з початку пандемії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі