Російські туристи у Фінляндії почали скаржитися, що їхні автомобілі закидають яйцями

“Послідовна русофобія”, так називають росіяни ворожнечу що розпалюється в прикордонних країнах, зокрема Фінляндії, що може призвести російським туристам до неприємних побутових наслідків. У соцмережах вже публікують попередження — на російських туристів та їхню власність почалися напади, поки що нишком.

Так, як повідомляє один із російських Telegram-каналів, у фінській Лаппеенранті нападу зазнали машини російських туристів, які приїхали до Фінляндії. «Біля Призми (місцевий супермаркет) невідомі закидають яйцями машини із російськими номерами. Сьогодні близько 19:00 постраждало 4 автомобілі. Робиться це нишком – поки люди в магазинах. Хто поїде у той бік, будьте обережні», – пишуть автори каналу.

Нагадаємо, що деякі визначні пам’ятки в Європі оголосили себе «вільними від росіян» цілком офіційно. Так, російські туристи більше не зможуть відвідувати найпопулярнішу пам’ятку у Франції. У зв’язку зі війною, як це пояснюється офіційно, для туристів з РФ за національною ознакою закрили вхід до Венсенського замку. Так, кілька тижнів тому до замку не пустили двох російських туристок. Як розповіла одна з них, охорона вимагає від неї пред’явити паспорт, після чого у відвідинах туристкам відмовили. Причому коли туристка запитала причини, їй пояснили дослівно: «Бо ви росіяни».

Агентство France Press наводить коментар місцевої влади, який звучить так: «Російські громадяни більше не можуть відвідувати Венсенський замок, в якому зберігаються серед іншого архіви Міністерства збройних сил Франції». Рішення ухвалено на підставі «внутрішнього розпорядження», яке було видано після початку російського вторгнення в Україну — після нього для росіян «обмежили доступ до військових об’єктів». Подробиці читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі