На узбережжі Туреччини туристи втратили можливість охолоджуватися в морі

Спека посилилася на Анталійському узбережжі Туреччини. Причому настільки, що тепер туристи не мають можливості охолоджуватися в Середземному морі, оскільки температура морської води на курортах Туреччини перевищила температуру повітря і досягла +31°C.

У той же час стовпчик термометра, що вимірює значення повітря, впевнено тримається на позначці +30°C. На тижні з 15 по 21 серпня синоптики попередили про підвищення температури повітря до +33°C, яке відбудеться ближче до вихідних.

З понеділка по п’ятницю вдень утримається спека: +30°C. Вночі – не менше 26°C. У найближчі 10 днів очікується незначне зниження температури води в морі в Анталії – до +29.4°C.

При цьому вологість повітря також значно зросла, досягнувши позначки 70 відсотків. Місцеві та закордонні відпочиваючі, що втомилися від спеки, зранку виходять на всесвітньо відомий пляж Коньяалти у спробі відпочити у морській воді, хоч і без особливого результату.

За даними за 10-річний період, середня температура води в серпні в Анталії становила +29.3°С, мінімальна – +28.2°С, а максимальна +31°С. Взимку температура на узбережжі головного курорту країни в середньому тримається на позначці +18.3°С, навесні – +18.8°С, влітку – +27.5°С, восени – +25.4°С. Купальний сезон в Анталії триває з травня до грудня.

Раніше Турист писав, що “Туристів попередили про небезпеку турів до Туреччини“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі