Мальдіви повідомли про приголомшливі цифри по турпотоку

Мальдіви досягли рівня в 1 млн туристів за той же період, що в 2019 році — про такі приголомшливі цифри заявив на церемонії вітання мільйонного туриста державний міністр туризму Ахмед Соліх сказав. В основному цим райським островам туристів постачають Індія, Великобританія та Росія. Проте мільйонною туристкою виявилася мешканка континентальної Європи.

«Мету в один мільйон туристських прибуття було досягнуто за той же період, що й у 2019 році. Це свідчить про зусилля, що додаються для розвитку галузі. В умовах різних криз по всьому світу мальдівський туризм просувається та рекламується з урахуванням вихідних ринків, які позитивно реагуватимуть», – заявив глава міністерства туризму.

При цьому на першому місці за кількістю туристів в 2022 залишається Індія 140 тис. туристів, на другому – Великобританія, їх 110 тис. На третьому місці опинилася Росія – з РФ на Мальдіви прибули 103 000 тисяч туристів.

Як додав міністр туризму Ахмед Соліх, сказав, що він сподівається, що уряд досягне мети в 1,6 мільйона туристських прибутків, встановленої на 2022 рік уже в листопаді цього року. Що ж до урочисто зустрінутої мільйонної туристки — їй виявилася громадянка Чехії, 29-річна Даніела Кілнарова.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі