Туристам у Туреччині заборонили міняти валюту в готелях

Несподіване рішення міністерства фінансів Туреччини представили турецькі туристичні ЗМІ: у готелях мають бути закриті усі «обмінники». Причину офіційно не названо, але насамперед передбачається, що в готелях практикувалися завищені обмінні курси. Але, як заявляють самі готельєри, постраждає саме турист.

«Міністерство фінансів та фінансів ухвалили несподіване рішення щодо угод купівлі-продажу валюти у готелях. Згідно з його розпорядженням, забороняється торгувати в готелях іноземною валютою. Тобто більше не здійснюватиметься обмін валюти на витрати туристів», – пишуть турецькі ЗМІ. За рішенням міністерства, готельєри попросили агентів, які здійснюють продаж номерів, повністю виключити фразу “Обмін валюти”, включену в просування готелю.

У чому причина такого рішення – неясно. Є припущення, що згідно з турецьким Мінфіном, деякі готелі просто «почали працювати як обмінні пункти». Друга версія – готелі продавали валюту з дуже високими комісіями.

Проте деякі готельєри просто не знають про таке рішення – заявили у турецькому агентстві з туризму. Його дуже складно реалізувати, і у туристів воно викличе лише додаткові проблеми.

«Як турист, який приїхав у готель, зможе обміняти валюту. Що він робитиме, коли йому знадобляться турецькі гроші? Можливо, міністерство ухвалило таке рішення, щоб не допустити, щоб деякі готелі торгували валютою високими комісіями. Але для туристів, які платитимуть у готелі або обмінятимуть валюту для покупки сувенірів, буде багато проблем, якщо вони не зможуть зробити це у готелі», – запевняють готельєри.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі