Для російських туристів закрилася популярна пляжна країна

Чергового авіаперевізника, який літав до Росії, «приземлили» страхові компанії. Пізно ввечері в середу була поширена заява, що авіакомпанія Royal Air Maroc – національний авіаперевізник Марокко – скасовує всі рейси до Росії.

«Щойно страхова компанія поставила заборону на польоти з Марокко до Росії. Усі рейси анулюються», – повідомила представник компанії. Враховуючи, що російські авіакомпанії також не можуть на імпортних літаках літати в Марокко, виходить, що ця популярна пляжна країна по-факту стала для російських туристів закритою.

Нагадаємо, що нацперевізник популярної у росіян пляжної країни не перший у списку тих, кого страховики посадили, шантажуючи санкціями. Раніше турецька авіакомпанія Pegasus Airlines призупинила всі рейси з Росії з 13 березня по 27 березня 2022 року. Відповідну заяву опублікував авіаперевізник на своєму сайті. Припинення польотів пов’язане з побоюванням турецької сторони про запровадження санкцій щодо себе, оскільки літаки можуть заарештувати, як і російські, якщо вони літатимуть до Росії. Подробиці читайте за цим посиланням.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Один банан на день творить дива для зору та шкіри».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі