Чорногорія шукає заміну російським та українським туристам

Влада Чорногорії, незважаючи на геополітичну ситуацію у світі, сподівається на відновлення турпотоку в країну. Однак для цього турбізнесу доведеться знайти заміну російським та українським туристам, на яких припадала значна частка ринку. Про це повідомив міністр економічного розвитку Яків Мілатович.

За його словами, у 2021 році із загальної кількості мандрівників, які відвідали Чорногорію, 12% склали громадяни Росії, ще 9% – України.

«Таким чином, на туристів із цих двох країн припав 21% від усього турпотоку. Це дуже велика частка бронювань і нам потрібно знайти заміну. Шукатимемо альтернативи і просуватимемо свій турпродукт на інших ринках», – пояснив міністр.

Чиновник також додав, що аеропорти країни цього сезону надають значні субсидії іноземним авіакомпаніям. Цей захід вже допоміг розширенню географії польотів із Чорногорії.

«В результаті ми здобули підвищений інтерес з боку великої кількості перевізників, які вперше літатимуть зі Скандинавії, країн Балтії та Західної Європи. Ми відкриємо деякі нові ринки, більш екзотичні для Чорногорії напрямки, такі як Саудівська Аравія, Казахстан та Центральна Азія», – сказав Яків Мілатович.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі