У Танзанії пішли на допомогу українським туристам

Влада східноафриканської Танзанії, яка була практично у кожного на слуху півтора роками раніше через відмову визнавати коронавірус, тепер оголосила, що нададуть захист сотням українських туристів, які застрягли на архіпелазі Занзібар в Індійському океані, повідомила газета Africanews. Нагадаємо, Україна закрила свій повітряний простір для цивільних польотів після агресії РФ.

За оцінками, зараз у різних готелях напівавтономного регіону Занзібар проживає близько тисячі туристів. Поговорити з виданням погодились деякі українські мандрівники, які зараз не розуміють, як повертатися додому. Наведемо їхні слова:

  • «Мої діти та мої батьки перебувають в Україні. Я з чоловіком тут ми хочемо додому», – розповіла одна українська туристка.
  • «Багато людей переїхали з готелів, і їм нічого їсти, нічого пити і нема на що жити. Ми дякуємо цій чудовій країні, яка прийняла нас», – повідомив український турист, який застряг на острові.
  • Інша зізналася, що відчуває біль та розчарування. «Ми не діємо, ми тут як ув’язнені, ми не можемо вибратися», – поскаржилася вона.

Влада тропічного курорту додала, що зв’язалася з посольством України в сусідній Кенії, щоб спробувати евакуювати туристів до сусідньої з Україною Польщі. Тим часом власники місцевих готелів уже простягли їм руку допомоги.

«Ми вирішили їм допомогти – прийняли у себе 14 українців. Пропонуємо їм безкоштовне проживання, безкоштовне харчування і жодного разу не взяли з них жодного центу за їхні витрати», – заявив менеджер готелю.

Пляжі Занзібара та Стоун-Таун – історична частина міста, звана «кам’яним містом», щорічно приваблюють близько півмільйона туристів. На їхню частку припадає 30% виробництва напівавтономного острова. Міністерство туризму Занзібару раніше повідомило, що у 2020 році країна прийняла понад 2.300 українських туристів. Зараз деякі представники турсектора побоюються, що військові дії можуть негативно позначитися на туризмі та очікують на падіння числа іноземних відпочиваючих.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі