Цілорічний курорт з гральною зоною: В Україні збудують перше місто-курорт

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», перше місто-курорт із екологічною філософією Dunaya Resort Ukraine збудують під Одесою у 2023 році. Про це заявив Фазіль Аскеров, голова держпідприємства Дунайя.

Цілорічний курорт із гральною зоною «Дунайя» з’явиться у Татарбунарському районі Одеської області, на косі між озером Сасик та Чорним морем.

На території в 500 га планується створити низку готелів загальною місткістю 20 000 осіб та супутніх інфраструктурних об’єктів.

Реалізація проекту дозволить створити нові робочі місця та залучати близько 6 млн туристів щорічно.

Проект Dunaya Resort Ukraine демонструється в рамках українського павільйону на EXPO 2020. Під час розробки концепції вивчався досвід країн, де за останні 25 років створювалися гральні зони Шрі-Ланки, В’єтнаму, Південної Кореї, Грузії, Казахстану, Росії.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Продукти, які ніколи не слід мити перед приготуванням».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі